leczenie stwardnienia rozsianego

Leczenie stwardnienia rozsianego Poznań

Prof. zw. dr hab. Jacek Losy to międzynarodowy autorytet w dziedzinie neurologii, stypendysta prestiżowego stypendium im. Jacqueline du Prė. przyznanego przez Międzynarodową Federację Towarzystw SM. W zakres jego specjalizacji wchodzi między innymi: leczenie stwardnienia rozsianego, padaczki, choroby Parkinsona, choroby Alzheimera i wielu innych chorób układu nerwowego. Profesor to empatyczna, wykształcona i niezwykle doświadczona osoba, która nieustannie poszerza swoją wiedzę z dziedziny neurologii. Pomógł już wielu pacjentom zarówno w Polsce, jak i w zagranicznych placówkach.

Doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje wybranego przez nas lekarza znacząco podnoszą nasze szanse na wyzdrowienie, dlatego też tak ważne jest, aby zaufać osobom, które są specjalistami w danej dziedzinie. Leczenie SM to zagadnienie, któremu prof. zw. dr hab. Jacek Losy poświęcał niezwykle dużo uwagi od początku swojej drogi lekarskiej. Efektem jego wieloletnich działań są dziesiątki lekarskich publikacji naukowych, które zdobyły uznanie zarówno w polskim, jak i międzynarodowym środowisku medycznym. Profesor to specjalista, któremu możesz zaufać.


Leczenie stwardnienia rozsianego - zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

SM to choroba, która może przyjmować wiele form, dlatego też niezwykle istotna jest właściwa jej diagnostyka oraz odpowiednio dobrane leczenie stwardnienia rozsianego, które możliwe jest w Poznaniu. Jest to schorzenie ośrodkowego układu nerwowego, którego efektem jest postępujące wieloogniskowe uszkodzenie tkanki nerwowej. Może występować w postaci remitująco-nawracającej, pierwotnie postępującej, wtórnie postępującej oraz postępująco-nawracającej. Terapia powinna być indywidualnie dostosowana do każdego przypadku choroby.

Modyfikowanie przebiegu choroby, łagodzenie objawów oraz zminimalizowanie wystąpienia rzutów choroby to główne z zadań, które powinna spełniać odpowiednio dopasowana kuracja stwardnienia rozsianego. Prof. zw. dr hab. Jacek Losy jest współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Jest członkiem towarzystw naukowych polskich i zagranicznych w tym Międzynarodowego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.Prof. Losy swoją drogę zawodową poświęcił głównie poznawaniu biologii SM i nowym lekom stosowanym w tej chorobie. Oddając swoje zdrowie w ręce Profesora, możesz być pewien, że zrobi on wszystko, aby pomóc Ci w walce z tym schorzeniem. Neurolog prof. zw. dr hab. Jacek Losy przyjmuje na terenie Poznania w dwóch różnych lokalizacjach. Na wizytę możesz umówić się w Klinice ProfMedica na ulicy Kutrzeby lub w Poradni Lekarskiej ARS Medic na ulicy Podgórnej.

leczenie stwardnienia rozsianego poznań

leczenie sm

Motywacja do walki ze stwardnieniem rozsianym - leczenie SM

Stwardnienie rozsiane jest choroba przewlekłą. Profesor Jacek Losy ,międzynarodowy autorytet w tej dziedzinie, udowadnia jednak, że pacjenci cierpiący na tę chorobę nigdy nie powinni się poddawać. Metody leczenia stwardnienia rozsianego, polegające na zapobieganiu i łagodzeniu objawów dają pozytywne rezultaty, pozwalające na normalne funkcjonowanie. Istnieją leki, które hamują postęp choroby. Najlepsze rokowania dotyczą osób, u których stosowane jest odpowiednie leczenie stwardnienia rozsianego, a złe u tych, którzy nie korzystają z pomocy doświadczonych lekarzy.

Głównym celem prof. zw. dr. hab. Jacka Losego jest właściwa diagnostyka tej choroby oraz ochrona pacjentów przed niepełnosprawnością, co jest najczęstszym skutkiem tej choroby. To przykład profesora, który jest w stanie zrobić dużo aby pomóc swojemu pacjentowi w walce z tym poważnym schorzeniem. Profesor koncentruje się na łagodzeniu rzutów choroby oraz podawaniu leków zmieniających przebieg stwardnienia rozsianego tak aby pacjent pozostawał jak najsprawniejszy. Nie trać nadziei i zdecyduj się na leczenie SM u profesora Jacka Losego ,dzięki któremu Twoje zdrowie może ulec poprawie, zyskasz siłę i chęć do życia oraz niezwykłą motywację do walki z chorobą.